HUFGARD POLSKA

Tradycje rodzinnej firmy Hufgard w Europie sięgają 1720 roku, a jej nazwa kojarzona jest z wysokimi kompetencjami i doświadczeniem w zakresie produkcji materiałów budowlanych. W Polsce, firma Hufgard Polska rozpoczęła swoją działalność w roku 2007. Ukierunkowanie na innowacyjny rozwój produktów, wysoką jakość i kompetentne doradztwo, zagwarantowały firmie uznanie i zaufanie ze strony Klientów.

Podejmujemy szczególne starania, aby zaspokoić wysokie wymagania rynku materiałów budowlanych. Respektując obowiązujące normy i uregulowania oraz prowadząc stały nadzór jakości produkcji i surowców, tworzymy dla Państwa niezawodną ofertę.

MAMY DOBRE ARGUMENTY
I JESZCZE LEPSZE ROZWIĄZANIA

Dostarczamy rozwiązania, które codziennie służą ludziom. Nasze produkty ułatwiają pracę wykonawcom, ale też zmieniają życie każdego z nas. Właśnie dlatego jesteśmy dumni z nawet najdrobniejszego wkładu w powstające z udziałem naszych materiałów realizacje – coraz bezpieczniejsze drogi i mosty, nowoczesne budynki, a także niezawodną i estetyczną infrastrukturę.

Poznaj argumenty, które stoją za jakością naszych rozwiązań.

DĄŻENIE DO DOSKONAŁOŚCI

Ciągle się rozwijamy – każde wykonane zlecenie stanowi dla nas podstawę do wyciągania istotnych wniosków. Jesteśmy perfekcjonistami – wszystkie produkty dokładnie sprawdzamy zanim trafią w Państwa ręce.

LUDZKIE PODEJŚCIE

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów. Szczerze i fachowo doradzamy, potrafimy być elastyczni w kwestii płatności, parametrów produktu, terminu dostawy.

PASJA

Lubimy, to co robimy i zarażamy tym podejściem innych. Chcemy czuć satysfakcję i dumę z wykonywanej pracy.